تبریز آفر چگونه کار می‌کند

تبریز آفر چطور کار می کنه

تبریز آفر یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 30 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

1. دریافت اشتراک تبریز آفر

جهت گرفتن اشتراک در تبریز آفر در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات تبریزآفر روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که تبریز آفر خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت تبریز آفر سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت تبریز آفر آن را خریداری کنید.

2. به اشتراک گذاشتن تبریز آفر با دیگران

آفرها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت تبریز آفر در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

3. خوش گذراندن با تبریز آفر

پس از خرید،رسید آفر خریداری شده، کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت تبریز آفر نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی آفر دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی تبریز آفر لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید آفر به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.